BMETERS Polska w rankingu "Gazele Biznesu 2016"

Kolejny raz trafiliśmy do rankingu "Pulsu Biznesu" najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw z Polski.


Dziennik gospodarczy "Puls Biznesu" już po raz siedemnasty przygotował ranking najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich firm, które zawalczą o tytuł "Gazeli Biznesu 2016". BMETERS Polska Sp. z o.o. ponownie została uwzględniona na tej prestiżowej liście, co oznacza, że należymy do grona polskich przedsiębiorstw, które z roku na roku notują największy wzrost obrotów. Nagrody "Gazele Biznesu" przyznawane są przez redakcję dziennika na specjalnej gali.

W każdej edycji rankingu "Puls Biznesu" bada wyniki finansowe firmy za pełne trzy poprzedzające lata. W bieżącej edycji weryfikowane są wyniki osiągnięte w okresie 2013-2014-2015. Weryfikacji podlega wyrażony w procentach przyrost obrotów ze sprzedaży. Dane pochodzą z Monitora Polskiego B lub KRS-u.

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Dziękuję, rozumiem

Newsletter BMETERS

Aktualności, promocje, szkolenia i wydarzenia. Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj przydatne informacje z ostatniej chwili.
Podanie adresu e-mail oznacza
akceptację Regulaminu.

Dziękujemy! Twój adres e-mail został dodany do naszej bazy.