Fotorelacja z VII Ogólnopolskiego Kongresu Zarządców Nieruchomości

W dniu 24 listopada w Warszawie odbył się VII Ogólnopolski Kongres Zarządców Nieruchomości, zorganizowany przez redakcję "Wspólnoty Mieszkaniowej". Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z tego wydarzenia, w którym uczestniczyli przedstawiciele BMETERS Polska.


VII Ogólnopolski Kongres Zarządców Nieruchomości skierowany był do zarządców, zarządów wspólnot mieszkaniowych, przedstawicieli spółdzielni mieszkaniowych, TBS oraz Zakładów Gospodarki Nieruchomościami. W programie wydarzenia znalazły się prelekcje tematyczne dotyczące prawnych, finansowych i technicznych aspektów zarządzania nieruchomościami. Organizatora Kongresu - "Wspólnota Mieszkaniowa" - przeprowadził też debatę na temat: "Jak poprawić komfort życia mieszkańców – wyzwania dla zarządów i zarządców”.

BMETERS Polska pełniło rolę partnera Kongresu. Jednym z prelegentów był Andrzej Zych, który wygłosił wykład "Opomiarowanie wody i ciepła pod zdalną kontrolą”. Poniżej fotorelacja z wydarzenia.

kongres_wspolnota_bmeters_1

 

kongres_wspolnota_bmeters_2

 

kongres_wspolnota_bmeters_3

 

kongres_wspolnota_bmeters_4

 

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Dziękuję, rozumiem

Newsletter BMETERS

Aktualności, promocje, szkolenia i wydarzenia. Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj przydatne informacje z ostatniej chwili.
Podanie adresu e-mail oznacza
akceptację Regulaminu.

Dziękujemy! Twój adres e-mail został dodany do naszej bazy.