GMDM RFM

GMDM RFM Wodomierz wielostrumieniowy, suchobieżny. Produkowany w wersji do wody zimnej (30ºC) zgodnie z normą MID w klasie R100 i R160 w średnicach 15 – 50mm (1/2” – 2”). Przystosowany do montażu modułu radiowego Wireless M-BUS oraz modułu przewodowego M-BUS. Nasze wodomierze wielostrumieniowe suchobieżne mają gwarantowaną długą trwałość i precyzję działania.


  • średnica nominalna: DN15-50
  • klasa R 100 i R160 wersja wg MID; zimna woda 30°C
  • transmisja magnetyczna
  • przystosowany do systemu HYDROLINK

Wodomierz wielostrumieniowy, suchobieżny, przystosowany do modułu radiowego Wireless MBUS Radio RFM-TX oraz modułu magistralowego MBUS Line RFM-MB zgodny z PN-EN13757 oraz PN-EN4064). Oba moduły należą do systemu zdalnego odczytu HYDROLINK.

Przeznaczony jest do montażu w obiektach o zróżnicowanym poborze wody. Napędzany za pośrednictwem wzmocnionego czteropolowego sprzęgła magnetycznego, które eliminuje jego zerwanie oraz poślizg.

Zwiększona dokładność pomiaru wodomierza, wynika z jego konstrukcji. Dzięki temu, że strumień wpływający do urządzenia rozdziela się na mniejsze strumienie, uzyskujemy równomierne obciążenie łopatek wirnikia.

Wodomierz produkowany jest według przepisów MID o zakresie pomiarowym R100 i R160 do wody zimnej (30°C), w średnicach 1⁄2’’ do 2’’. Opcjonalnie wodomierz może być również wyposażony w pierścień antymagnetyczny. Model GMDM zgodnie z Atestem Higienicznym jest dopuszczony do pomiaru zużycia wody przeznaczonej do spożycia.

Wodomierz jest dostępny w dwóch wersjach:

  • wodomierz przystosowany do modułu systemu HYDROLINK
  • wodomierz wyposażony w moduł radiowy Wireless M-BUS lub przewodowy MBUS

Typowa krzywa błędów wirnika wodomierza Krzywe strat ciśnień

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Dziękuję, rozumiem

Newsletter BMETERS

Aktualności, promocje, szkolenia i wydarzenia. Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj przydatne informacje z ostatniej chwili.
Podanie adresu e-mail oznacza
akceptację Regulaminu.

Dziękujemy! Twój adres e-mail został dodany do naszej bazy.