GMDX

GMDX Wodomierz wielostrumieniowy, suchobieżny. Produkowany w wersji do wody ciepłej (90 ºC) zgodnie z normą MID w klasie R50 w średnicach 15 – 50mm (1/2” – 2”). Nasze wodomierze wielostrumieniowe suchobieżne mają gwarantowaną długą trwałość i precyzję działania.


  • średnica nominalna: DN15-50
  • klasa R50 wersja wg MID; ciepła woda 90°C
  • transmisja magnetyczna

Wodomierz wielostrumieniowy, suchobieżny, wyposażony w klapkę chroniącą liczydło. Przeznaczony jest do montażu w obiektach o zróżnicowanym poborze wody. Napędzany za pośrednictwem wzmocnionego czteropolowego sprzęgła magnetycznego, które eliminuje jego zerwanie oraz poślizg.

Zwiększona dokładność pomiaru wodomierza, wynika z jego konstrukcji. Dzięki temu, że strumień wpływający do urządzenia rozdziela się na mniejsze strumienie, uzyskujemy równomierne obciążenie łopatek wirnikia.

Wodomierz produkowany jest według przepisów MID o zakresie pomiarowym R50 do wody ciepłej (90°C), w średnicach 1⁄2’’ do 2’’. Opcjonalnie wodomierz może być również wyposażony w pierścień antymagnetyczny oraz w nadajnik impulsów. Model GMDX zgodnie z Atestem Higienicznym jest dopuszczony do pomiaru zużycia wody przeznaczonej do spożycia.

Wodomierz jest dostępny w trzech wersjach:

  • standardowy wodomierz
  • wodomierz przystosowany do montażu nadajnika impulsów
  • wodomierz wyposażony w nadajnik impulsów - współpracujący z systemami zdalnego odczytu

Typowa krzywa błędów wirnika wodomierza Krzywe strat ciśnień

 


Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Dziękuję, rozumiem

Newsletter BMETERS

Aktualności, promocje, szkolenia i wydarzenia. Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj przydatne informacje z ostatniej chwili.
Podanie adresu e-mail oznacza
akceptację Regulaminu.

Dziękujemy! Twój adres e-mail został dodany do naszej bazy.