HYDROSONIS

HYDROSONIS Ciepłomierz ultradźwiękowy produkowany w średnicach DN15 – DN50, zatwierdzony zgodnie z dyrektywą MID. Dynamika przepływu 1:100 (1:250). Wskazania ciepła i chłodzenia zapamiętywane w osobnych rejestrach. Konfigurowalna lista wyświetlanych parametrów.


Ciepłomierz Hydrosonis to nowoczesny ciepłomierz dedykowany dla mieszkan i małych domów, produkowany przez BMETERS. Różnica temperatur mierzona przez precyzyjne czujniki temperatur w połączeniu z ultradźwiękowym pomiarem przepływu wody umożliwia naliczanie energii ciepła i chłodu z bardzo wysoką precyzją. Kompaktowa konstrukcja ciepłomierza Hydrosonis zaprojektowana została zgodnie z najnowszymi trendami w dziedzinie opomiarowania ciepła.

Ultradźwiękowy przetwornik przepływu zapewnia wysoką dokładność i wysoką stabilność pomiarową, niskie progi rozruchu oraz pełne zabezpieczenie przed próbą oddziaływania na urządzenie polem magnetycznym. Ciepłomierz jest kompatybilny z systemem zdalnego odczytu HYDROLINK umożliwiając uzyskanie danych drogą radiową (W-MBUS zgodnie z OMS) lub przewodową (M-BUS lub impuls).

  • przystosowany do instalacji ciepła i chłodu
  • 2 wyjścia impulsowe dla ciepła/chłodu/objętości
  • czujniki temperatur PT500
  • wymienna bateria o żywotności 11 lat
  • moduł WMBUS (radio)
  • moduł MBUS


Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Dziękuję, rozumiem

Newsletter BMETERS

Aktualności, promocje, szkolenia i wydarzenia. Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj przydatne informacje z ostatniej chwili.
Podanie adresu e-mail oznacza
akceptację Regulaminu.

Dziękujemy! Twój adres e-mail został dodany do naszej bazy.