Nasz wodomierz w Dzień Dobry TVN

Wodomierz BMETERS pojawił się w materiale Dzień Dobry TVN. Dziennikarze programu sprawdzali, co jest bardziej ekonomiczne: ręczne  zmywanie naczyń czy w zmywarce. Efekty testu porównawczego sprawdzali na wodomierzu naszej firmy. Okazało się, że podczas zmywania ręcznego zużyto 36 litrów wody, a podczas mycia w zmywarce - tylko 14 litrów. Nasz wodomierz bardzo precyzyjnie pokazał tę różnicę.


Bardzo się cieszymy, że nasz produkt miał okazję zaistnieć w popularnym programie o proekologicznej tematyce. Wybierając bardziej ekologiczny sposób zmywania można w skali roku oszczędzić kilkanaście tysięcy litrów wody. Pamiętajmy o tym – dziś Światowy Dzień Monitoringu Wody!

Materiał można obejrzeć tutaj: http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/zmywarka-czy-mycie-reczne-co-zuzywa-wiecej-wody,142448.html

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Dziękuję, rozumiem

Newsletter BMETERS

Aktualności, promocje, szkolenia i wydarzenia. Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj przydatne informacje z ostatniej chwili.
Podanie adresu e-mail oznacza
akceptację Regulaminu.

Dziękujemy! Twój adres e-mail został dodany do naszej bazy.