wodomierze i liczniki wody

Nasze wodomierze projektujemy pod kątem zastosowania w mieszkaniach, domach, budownictwie wielolokalowym oraz w przemyśle. Oferujemy wodomierze suchobieżne i mokrobieżne, jednostrumieniowe, wielostrumieniowe oraz śrubowe i irygacyjne. Liczniki wody dostępne są w wielu modelach i wersjach, również przystosowanych do systemu zdalnego odczytu, co umożliwia dobór odpowiedniego wodomierza do każdego typu instalacji i potrzeb inkasenta.


gsd8 - jednostrumieniowe suchobieżne
Wodomierze
jednostrumieniowe
suchobieżne (3)
cpr rp - jednostrumieniowe mokrobieżne
Wodomierze
jednostrumieniowe
mokrobieżne (2)

Wodomierze
wielostrumieniowe
suchobieżne (4)
gmb rp - wodomierze wielostrumieniowe mokrobieżne
Wodomierze
wielostrumieniowe
mokrobieżne (2) 
wde-k30 - wodomierze śrubowe

Wodomierze
śrubowe (1)
wodomierze irygacyjne

  Liczniki wody(2)

 

Wodomierze są podstawowymi urządzeniami opomiarowania zużycia wody. Ich precyzja obliczeniowa, niezawodność oraz celny dobór stanowią podstawę prawidłowych rozliczeń. Wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom i oferujemy szeroki wybór wodomierzy mechanicznych. W naszej ofercie znajdują się zarówno modele mokrobieżne, jak i wysokiej klasy urządzenia suchobieżne, wyposażone we wzmocnione cztero-polowe sprzęgło magnetyczne.

Oferujemy również system odczytu i ewidencji poboru wody HYDROLINK, którym objęte są instalacje oparte na wodomierzach suchobieżnych typu GSD8-RFM oraz GMDX-RFM. Rozwiązanie to umożliwia radiową bądź przewodową transmisję danych ze wszystkich wodomierzy w jednym czasie, bez angażowania użytkownika. Dzięki temu inkasent oszczędza czas i całkowicie omija problem zamkniętych mieszkań, domów oraz trudnodostępnych miejsc.

Ponadto oferujemy Państwu zestaw akcesoriów i produktów dodatkowych, które uzupełniają ofertę liczników wody ułatwiając ich instalację i rozszerzając funkcjonalność.

Obecnie co trzeci wodomierz sprzedawany w Polsce, to wodomierz firmy BMETERS. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do kontaktu z nami.

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Dziękuję, rozumiem

Newsletter BMETERS

Aktualności, promocje, szkolenia i wydarzenia. Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj przydatne informacje z ostatniej chwili.
Podanie adresu e-mail oznacza
akceptację Regulaminu.

Dziękujemy! Twój adres e-mail został dodany do naszej bazy.