Zapraszamy na szkolenie w Trzebnicy

Dnia 7 grudnia br. zapraszamy do Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Trzebnicy na szkolenie pt.: "Nowoczesne rozwiązania w wodociągach".


Organizatorami seminarium szkoleniowego są firmy: BMETERS Polska Sp. z o.o, ECO-FLOW Marek Kaniewski, Gutterman AG, MC-Bauchemie Sp. z o.o., AEON.

Szkolenie odbędzie się w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Trzebnicy przy ul. Prusickiej 12. Początek o godzinie 8.30.

Seminarium objęte jest honorowym patronatem Burmistrza Gminy Trzebnica p. Marka Długozimy.

Agenda:

  • 9.10, „Przegląd urządzeń do diagnostyki sieci wodociągowej, procedury lokalizacji awarii.”, Ewelina Kilian, Politechnika Śląska
  • 9.40, "„Inteligentne zarządzanie stratami wody. Urządzenia do detekcji wycieków w przedsiębiorstwach wodociągowych.”, GUTERMANN LTD., Steve Gilham
  • 11.15, „ AEON - nowe rozwiązanie w armaturze wodociągowej, ze szczególnym uwzględnieniem hydrantów naziemnych.” AEON International (EUROPE) Sp. z o.o., Grzegorz Dąbek; „Bezwykopowe renowacje obiektów na sieci kanalizacyjnej oraz przewodów wodociągowych.”
  • 13.00, „Innowacyjne technologie opomiarowania wody.", Andrzej Zych, BMETERS Polska

W trakcie szkolenia przewidziane dwie przerwy kawowe, obiad oraz niespodzianka dla uczestników.

Foto.: Wikipedia/CC BY-SA 3.0

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Dziękuję, rozumiem

Newsletter BMETERS

Aktualności, promocje, szkolenia i wydarzenia. Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj przydatne informacje z ostatniej chwili.
Podanie adresu e-mail oznacza
akceptację Regulaminu.

Dziękujemy! Twój adres e-mail został dodany do naszej bazy.