Centrum Rozliczeniowe

BMETERS Polska Sp. z o.o.

Od prawie dwudziestu lat zajmujemy się odczytami oraz rozliczaniem podzielników kosztów ogrzewania w oparciu o autorski program rozliczania.

Firma BMETERS Polska Sp. z o.o., działa na terenie całej Polski i została doceniona przez setki inwestorów. Dążymy do bycia najlepszym partnerem dla Zarządców oraz Spółdzielni Mieszkaniowych, zapewniając usługi rozliczeniowe, informacyjne oraz edukacyjne dla podmiotów zainteresowanych tematyką oszczędzania mediów. Duże znaczenie ma dla nas troska o ekologię, dlatego dbamy o energooszczędne gospodarowanie ciepłem oraz wodą.

Centrum Rozliczeń – etapy rozwoju

Nasze rozliczenia wykonywane są w systemie dostosowanym do specyfiki rynku polskiego, w zakresie przepisów i warunków oprogramowania oraz bazy danych. System rozliczeń centralnego ogrzewania w oparciu o własne podzielniki, dostępny jest na rynku polskim od 1993 roku. Obecnie obsługujemy i rozliczamy  ponad sto tysięcy podzielników.

Badania zasadnicze oraz pomoc w projektowaniu uzyskaliśmy od naukowców Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Mogliśmy  również liczyć na wsparcie Politechniki Wrocławskiej oraz wielu uczelni wyższych na terenie kraju.

W 1994 roku otrzymaliśmy od Centralnego Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Techniki Instalacyjnej Instal z Warszawy, dopuszczenie  do stosowania  naszych urządzeń w budownictwie. Pięć lat później COBRTI Instal Warszawa również wydał nam Aprobatę Techniczną na podzielnik kapilarny.

Od 1997 roku prowadzimy prace nad podzielnikiem elektronicznym, dopracowujemy algorytm oraz poszukujemy partnerów na całym świecie. W 2000 roku natomiast, rozpoczęliśmy pracę nad pierwszym prototypem podzielnika elektronicznego nowej generacji.

Obecnie posiadamy własny program do rozliczania podzielników kosztów. System uwzględnia specyfiki polskiego budownictwa, poprzez zastosowanie opracowanej przez nas metody obliczania współczynników korygujących.

BMETERS Polska Sp. z o.o.
tel. +48 32 291-06-77, fax +48 32 291-06-78

 

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Dziękuję, rozumiem

Newsletter BMETERS

Aktualności, promocje, szkolenia i wydarzenia. Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj przydatne informacje z ostatniej chwili.
Podanie adresu e-mail oznacza
akceptację Regulaminu.

Dziękujemy! Twój adres e-mail został dodany do naszej bazy.