Certyfikaty i wyróżnienia

 

   

W 2017 roku otrzymaliśmy koleją Gazelę Biznesu. Wyróżnienie to świadczy o niezwykle dynamicznym rozwoju firmy, dobrej reputacji oraz potwierdza, że firma Bmeters jest godnym zaufania partnerem handlowym.

 

W 2008 roku firma BMETERS została wyróżniona prestiżowym certyfikatem SOLIDNA FIRMA, przyznanym przez Kapitułę Programu Gospodarczo - Konsumenckiego Solidna Firma. To specjalne wyróżnienie i potwierdzenie wiarygodności firmy jako rzetelnego płatnika oraz dobrego pracodawcy.

W ubiegłym roku zostaliśmy także zaliczeni do prestiżowego grona "Gazeli Biznesu", przyznawanych przez redakcję dziennika ekonomicznego Puls Biznesu. To dwunasta już edycja rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Wyróżnienie to jest zarezerwowane dla  przedsiębiorstw osiągających bardzo dobre wyniki finansowe oraz będących uczciwymi i wiarygodnymi partnerami w biznesie.

Dziennik ekonomiczny "Puls Biznesu" uhonorował nas prestiżowym wyróżnieniem "Gazeli Biznesu" także za rok 2015. Tym samym po raz kolejny BMETERS Polska weszło do grona najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce.

Firma BMETERS posiada również Godło „Najlepsze w Polsce” – znak jakości usankcjonowany przez Komisję Europejską. Nagroda ta jest gwarancją najwyższej jakości usług, produktów i jakości obsługi klientów.

 

Otrzymaliśmy Godło "Najlepsze w Polsce"  w ramach konkursu jakości produktów i usług, organizowanego przez Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego, Radio Merkury, "Nasz Głos Poznański", TVP S.A. Oddział w Poznaniu oraz EuroPartner. Prawo do posługiwania się Godłem "Najlepsze w Polsce" w oparciu o opinię konsumentów uzyskaliśmy za produkowane przez nas podzielniki kosztów ogrzewania i wodomierze.

Gepard Biznesu 2015

Firma BMETERS Polska została laureatem X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznesu 2015. Tytuł Geparda Biznesu 2015 otrzymały przedsiębiorstwa, których wartość rynkowa w latach 2014-2015 wzrosła przynajmniej o 10 procent. Konkurs, w którym wyróżniane są najdynamiczniej rozwijające się firmy w Polsce organizowany jest od 2006 roku przez Instytut Europejskiego Biznesu.

Stosujemy system zarządzania jakością odpowiadający przepisom Normy ISO 9001:2008 oraz ISO 17025, które dotyczą procesu produkcji i sprzedaży naszych produktów. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i wysiłkom umocniliśmy swoją pozycję na rynku krajowym i międzynarodowym, jako producent wysokiej jakości urządzeń do pomiaru zużycia wody i ciepła. 

 

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Dziękuję, rozumiem

Newsletter BMETERS

Aktualności, promocje, szkolenia i wydarzenia. Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj przydatne informacje z ostatniej chwili.
Podanie adresu e-mail oznacza
akceptację Regulaminu.

Dziękujemy! Twój adres e-mail został dodany do naszej bazy.