Ciepłomierze

W naszej ofercie znajdują się dwa rodzaje ciepłomierzy – kompaktowy ciepłomierz HYDROCAL M4 oraz ciepłomierz rozłączny HYDROSPLIT M3. Wszystkie urządzenia są przystosowane do zliczania ciepła i chłodu, a także są kompatybilne z systemem zdalnego odczytu HYDROLINK. Nasze ciepłomierze zostały zaprojektowane tak, by znaleźć zastosowanie zarówno w mieszkaniach i domach, jak w budownictwie wielolokalowym i przemyśle.


 ciepłomierz Hydrocal-M3
HYDROCAL M4

HYDROSPLIT M3

HYDROSONIS ULC T230

HYDROSONIS ULC T330

przetwornik przepływu CMC

PRZETWORNIK PRZEPŁYWU CMC
 

 

HYDROSONIS M3

 

Ciepłomierz jest urządzeniem przeznaczonym do zliczania zużytej energii cieplnej, a jego wskazania stanowią podstawę rozliczeń odbiorcy energii z dostawcą. Z tego względu niezwykle istotny jest dobór precyzyjnych, niezawodnych urządzeń. W naszej ofercie mamy dwa rodzaje ciepłomierzy spełniających te wymagania.

Model HYDROCAL M4 rekomendowany jest do budownictwa mieszkaniowego. To kompaktowy ciepłomierz wyposażony w innowacyjny bezmagnesowy system wskazujący obroty wirnika, dzięki czemu zapewnia wysoką stabilność pomiarową i niskie progi rozruchu. Natomiast modele HYDROSPLIT M3 to rozłączne ciepłomierze polecane do zastosowania w przemyśle. Przeznaczone są do montażu wraz z przetwornikami przepływu o dużych średnicach nominalnych oraz w sytuacjach, gdzie nie ma możliwości zastosowania ciepłomierza kompaktowego. 

Kompatybilność z systemem Hydrolink

Wszystkie modele są w pełni kompatybilne z naszym systemem zdalnego odczytu i archiwizacji danych HYDROLINK, który umożliwia radiową bądź przewodową transmisję danych ze wszystkich ciepłomierzy w jednym czasie, bez angażowania użytkownika. Dzięki temu inkasent oszczędza czas i całkowicie omija problem zamkniętych mieszkań, domów oraz trudnodostępnych miejsc.

Ponadto oferujemy Państwu zestaw akcesoriów i produktów dodatkowych, które uzupełniają ofertę liczników ciepła ułatwiając ich instalację i rozszerzając funkcjonalność.

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Dziękuję, rozumiem

Newsletter BMETERS

Aktualności, promocje, szkolenia i wydarzenia. Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj przydatne informacje z ostatniej chwili.
Podanie adresu e-mail oznacza
akceptację Regulaminu.

Dziękujemy! Twój adres e-mail został dodany do naszej bazy.