CSR

W ramach działań CSR, czyli społecznej odpowiedzialności biznesu, wspieramy finansowo i organizacyjnie organizacje społeczne, fundacje oraz jednostki samorządu pomagające na co dzień najbardziej potrzebującym. W ten sposób przykładamy się do lokalnego rozwiązywania problemów o globalnym znaczeniu oraz wypełniamy założenia strategii zrównoważonego rozwoju. Budując naszą pozycję lidera na rynku urządzeń do opomiarowania mediów, nie zapominamy o szczególnej roli społecznej, która do odegrania mają rozwijające się przedsiębiorstwa.


 

Certyfikat Dobroczynności Fundacji Dzieciom "Zdążyć z pomocą"

Certyfikat Dobroczynności przyznany BMETERS Polska Sp. z o.o. w 2008 roku. przez Fundację Dzieciom "Zdążyć z pomocą" za udział spółki w realizacji programu "Zdążyć z pomocą". Certyfikat podpisany został przez Przewodniczącą Rady Fundacji Beatę Tyszkiewicz, Prezesa Zarządu Fundacji Stanisława Kowalskiego oraz przez prof. Zbigniewa Religę, patrona programu "Zdążyć z pomocą".

Podziękowanie od Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Świebodzinie

Podziękowanie dla pana Dariusza Krawczyka, Wiceprezesa Zarządu BMETERS Polska Sp. z o.o., za pomoc i wsparcie udzielone dzieciom, pracownikom i dyrekcji Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Świebodzinie.

Podziękowanie od Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej

Podziękowania dla BMETERS Polska Sp. z o.o. od Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej przy ulicy O. Bujwida 44 we Wrocławiu za pomoc w realizacji spotkania w ramach którego odbył się spektakl "Hipcio Flipcio" dla małych pacjentów szpitala.

Podziękowanie za wsparcie II Międzynarodowego Pleneru Malarskiego w Trzebnicy

Podziękowanie od Burmistrza Gminy Trzebnica Marka Długozimy i Dyrektora Zespołu Placówek Kultury Barbary Muszyńskiej dla BMETERS Polska Sp. z o.o. za wsparcie II Międzynarodowego Pleneru Malarskiego Malowane Barwami Europy "Ścieżki do Trzebnicy" w  2009 roku.

Podziękowanie od Bystrzyckiego Stowarzyszenia Dzieci i Osób Niepełnosprawnych

Wyrazy podziękowania dla Wiceprezesa Zarządu BMETERS Polska Sp. z o.o. od podopiecznych i zespołu Bystrzyckiego Stowarzyszenia Dzieci i Osób Niepełnosprawnych za okazaną pomoc urzędniczo-prawna.

Podziękowanie od dzieci i policjantów z komisariatu na wrocławskim Rakowcu


BMETERS Polska Sp. z o.o. wsparła organizację konkursu w ramach akcji "Pomagajmy sobie wzajemnie", dzięki czemu dzieci biorące udział w konkursie otrzymały atrakcyjne nagrody i dyplomy. Podziękowanie przekazała komendant Komisariatu Policji Wrocław Rakowiec podinsp. mgr Katarzyna Winter.

 

Podziękowanie od Świetlicy Profilaktyczno-Wychowawczej "Maciejki" w Trzebnicy

Podziękowanie dla BMETERS Polska Sp. z o.o. za wsprarcie i życzliwość okazaną podopiecznym Świetlicy Profilaktyczno-Wychowawczej "Maciejki" przy Klasztorze Sióstr Boromeuszek w Trzebnicy, podpisane przez kierownik placówki, s. Macieję-Klaudię Miozgę.

 

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Dziękuję, rozumiem

Newsletter BMETERS

Aktualności, promocje, szkolenia i wydarzenia. Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj przydatne informacje z ostatniej chwili.
Podanie adresu e-mail oznacza
akceptację Regulaminu.

Dziękujemy! Twój adres e-mail został dodany do naszej bazy.