GSD5-R

GSD5-R Wodomierz jednostrumieniowy, suchobieżny, zapewniający odczyt za pomocą 5-bębenkowego liczydła. Produkowany w wersji do wody zimnej (50ºC) oraz wody ciepłej (90 ºC) w średnicach 15 i 20mm (1/2” – 3/4”). Dostępny w klasie R100-H, R50-V z nadajnikiem impulsów lub przystosowany do montażu nadajnika impulsów. Nasze wodomierze jednostrumieniowe suchobieżne mają gwarantowaną długą trwałość i precyzję działania.                                                                                                               Wodomierz GSD5-R dostępny tylko z impulsowaniem 10/100/1000 l/imp.


  • średnica nominalna: DN15, DN20
  • klasa R100-H/R50-V
  • zimna woda 50°C
  • ciepła woda 90°C
  • transmisja magnetyczna
  • pięciobębenkowe liczydło
  • obracane liczydło o 360°
  • wyposażony w nadajnik impulsów lub przystosowany do jego montażu
  • wodomierz dostępny tylko z impulsowaniem 10/100/1000 l/imp

Wodomierz jednostrumieniowy, suchobieżny wyposażony w pięciobębenkowe liczydło obracane o 360°. Urządzenia napędzane jest za pośrednictwem wzmocnionego czteropolowego sprzęgła magnetycznego, które eliminuje jego zerwanie oraz poślizg. Dodatkowo zwiększa dokładność pomiaru wodomierza poprzez utrzymanie wirnika w hydromagnetycznym balansie.

Kamień szafirowy, które jest umiejscowiony w podporze mechanizmu liczydła zapewnia urządzeniu większą czułość metrologiczną na niskie przepływy wody oraz wydłuża trwałość licznika.

Występuje jedna wersja wodomierza GSD5 - standardowa z zaciskanym pierścieniem. Urządzenie jest zabezpieczone przed niskimi temperaturami. Wodomierz produkowany jest w klasie dokładności R100, w wersji do wody zimnej (50°C) oraz do wody ciepłej (90°C) w średnicach 1⁄2’’ i 3⁄4’’. Opcjonalnie wodomierz może być wyposażony w pierścień antymagnetyczny.

Model GSD5 zgodnie z Atestem Higienicznym jest dopuszczony do pomiaru zużycia wody przeznaczonej do spożycia.

Pozycje montażu

Typowa krzywa błędów wirnika wodomierza Krzywe strat ciśnień

 


Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Dziękuję, rozumiem

Newsletter BMETERS

Aktualności, promocje, szkolenia i wydarzenia. Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj przydatne informacje z ostatniej chwili.
Podanie adresu e-mail oznacza
akceptację Regulaminu.

Dziękujemy! Twój adres e-mail został dodany do naszej bazy.