HydroClima OMS

HydroClima OMS Podzielnik kosztów ogrzewania wyposażony w dwa czujniki temperatury oraz moduł komunikacji radiowej Wireless M-BUS. Żywotność baterii wynosi 15 lat. Zapewnia m.in. rejestrację średniej temperatury otoczenia. Przystosowany jest do montażu na wszystkich rodzajach grzejników.


  • dwa czujniki temperatury
  • rejestracja średniej temperatury otoczenia
  • komunikacja radiowa w protokole Wireless MBUS (PN-EN 13757)
  • elektroniczny alarm próby demontażu

Kazdy podzielnik wyposażony jest zarówno w moduł radiowy, jak i złacze optyczne. Oba rozwiazania pozwalaja na komfortowy, elektroniczny odczyt danych, co skraca czas rozliczenia i obniża jego koszty. Transmisja radiowa realizowana jest zgodnie ze standardem OMS, co zapewnia pełna kompatybilnosc z urzdzeniami zgodnymi z OMS innych producentów. Podzielnik HYDROCLIMA–OMS zapisuje w pamieci dane pozwalajace na dokonanie pełnej analizy warunków w jakich pracował przez cały sezon.


Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Dziękuję, rozumiem

Newsletter BMETERS

Aktualności, promocje, szkolenia i wydarzenia. Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj przydatne informacje z ostatniej chwili.
Podanie adresu e-mail oznacza
akceptację Regulaminu.

Dziękujemy! Twój adres e-mail został dodany do naszej bazy.