HYDRODIGIT

HYDRODIGIT Wodomierz elektroniczny, jednostrumieniowy, suchobieżny, zapewniający odczyt za pomocą 8-cyfrowego wyświetlacza LCD, głowica obracana o 360 stopni. Produkowany w wersji do wody zimnej (50ºC) oraz wody ciepłej (90ºC), w średnicach 15 i 20 mm (1/2'' - 3/4''). W standardzie całkowicie odporny na zakłócenia magnetyczne. Stopień szczelności IP68. Maksymalna dokładność R250-H i R160-V.


  • średnica nominalna: DN15, DN20
  • klasa R250-H, R160-V lub R250-H, R100-V
  • zimna woda 50°C
  • ciepła woda 90°C
  • ośmio cyfrowy wyświetlacz LCD
  • obracane głowica o 360°
  • przystosowany do systemu HYDROLINK

Wodomierz elektroniczny, jednostrumieniowy suchobieżny, odczyt za pomocą 8-cyfrowego wyświetlacza LCD, głowica obracana o 360 stopni. Produkowany w wersji do wody zimnej (50 °C) oraz wody ciepłej (90 °C), w średnicach 15 i 20 mm (1/2'' - 3/4''). W standardzie całkowicie odporny na zakłócenia magnetyczne.

Wyposażony w zintegrowany bezprzewodowy moduł transmisyjny WM-BUS OMS i na życzenie produkowany do współpracy z systemami transmisji bezprzewodowej LORaWAN i NB-IoT. Wodomierz ma możliwość zdalnego odczytu. Zwiększona dokładność dzięki zastosowaniu mechanizmu indukcji elektromagnetycznej zapewnia zachowanie stabilności i wysokiej dokładności pomiaru przez cały okres eksploatacji.

Zabezpieczony przed wnikaniem wody. Inteligentne alarmy rejestrowane przez wodomierz pozwalają na wykrywanie awarii, wycieków, prób manipulacji oraz przepływów wstecznych. Zgodnie z Atestem Higienicznym dopuszczony jest do pomiaru zużycia wody przeznaczonej do spożycia.

 


Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Dziękuję, rozumiem

Newsletter BMETERS

Aktualności, promocje, szkolenia i wydarzenia. Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj przydatne informacje z ostatniej chwili.
Podanie adresu e-mail oznacza
akceptację Regulaminu.

Dziękujemy! Twój adres e-mail został dodany do naszej bazy.