Hydrolink Konfigurator Koncentratorów

BMETERS Hydrolink Konfigurator Koncentratorów to intuicyjny program przeznaczony do obsługi i konfiguracji koncentratorów i mikrokoncentratorów.


Koncentratory i mikrokoncentratory BMETERS odczytują, archiwizują i transmitują na większe odległości dane z wodomierzy, ciepłomierzy i podzielników kosztów ogrzewania. System wykorzystujący sieci koncentratorów  danych pozwala również na odczyt wskazań urządzeń przez Internet.

Program Hydrolink Konfigurator Koncetratorów pozwala użytkownikowi na dowolną konfigurację parametrów transmisji radiowej koncentratorów, dowolną konfigurację parametrów sieci koncentratora internetowego oraz umożliwia ustalenie urządzeń, które będą odczytywane i przekazywane na dalsze odległości lub kanałem internetowym.

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Dziękuję, rozumiem

Newsletter BMETERS

Aktualności, promocje, szkolenia i wydarzenia. Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj przydatne informacje z ostatniej chwili.
Podanie adresu e-mail oznacza
akceptację Regulaminu.

Dziękujemy! Twój adres e-mail został dodany do naszej bazy.