Hydrolink Mobile

Aplikacja mobilna na smartfony z systemem Android do radiowego odczytu wodomierzy, ciepłomierzy i podzielników kosztów ogrzewania BMETERS.


Uniwersalne narzędzie w rękach każdego inkasenta - tym właśnie jest aplikacja mobilna Hydrolink Mobile opracowana przez BMETERS. Pozwala na odczyt wskazań ze wszystkich produkowanych przez nas urządzeń pomiarowych: wodomierzy, ciepłomierzy i podzielników.

Aplikacja zintegrowana jest z systemem operacyjnym Android, co pozwala zainstalować ją na dowolnym smartfonie lub tablecie działającym pod tym OS. Odczyt jest dzięki temu szybki i prosty, a interfejs użytkownika bardzom intuicyjny w obsłudze.

Hydrolink Mobile jest dodatkowo kompatybilny z większością dostępnych na rynku programów rozliczeniowych, co pozwala na wygodny import i eksport danych odczytowych.

 

 

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Dziękuję, rozumiem

Newsletter BMETERS

Aktualności, promocje, szkolenia i wydarzenia. Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj przydatne informacje z ostatniej chwili.
Podanie adresu e-mail oznacza
akceptację Regulaminu.

Dziękujemy! Twój adres e-mail został dodany do naszej bazy.