Hydrolink Online

Hydrolink Online to nowoczesny portal internetowy, który przechowuje dane ze wszystkich urządzeń BMETERS oraz umożliwia ich stacjonarny odczyt bez konieczności wychodzenia z biura. Dane automatycznie zapisywane są na portalu według ustalonego harmonogramu, z którego można je w prosty sposób pobrać i wykorzystać w celu rozliczenia kosztów zużycia wody i ciepła. Dzięki specjalnie opracowanym sposobom prezentacji danych, możliwe jest dopasowanie usługi odczytu do różnych wymagań użytkownika.


Korzystając z portal Hydrolink Online nie mamy żadnych ograniczeń czasowych. Możliwe jest dzięki temu uzyskanie okresowych danych o zużyciu mediów (w cyklu dziennym, tygodniowym, miesięcznym, kwartalnym, półrocznym lub rocznym), a także umożliwienie dostępu lokatorom do odczytu własnych urządzeń oraz pobranie odczytów archiwalnych z wybranymi danymi z konkretnego dnia.

Dzięki intuicyjnej nawigacji w postaci uporządkowanego drzewa administracji, budynków, lokali i urządzeń, obsługa portalu jest niezwykle prosta, a jednocześnie zapewnia łatwy dostęp do wszystkich danych, przesyłanych przez wszystkie urządzenia BMETERS.

Jakie korzyści daje Hydrolink Online:

  • archiwizacja wskazań wodomierzy, ciepłomierzy i podzielników w jednym miejscu
  • szybki eksport danych w celu rozliczenia kosztów zużycia
  • pełna kontrola nad obsługiwanymi urządzeniami – informacje o zarejestrowanych alarmach
  • możliwość bieżącego monitoringu wskazań posiadanych urządzeń
  • łatwa i intuicyjna nawigacja
  • mnogość danych do analizy zużycia wody i ciepła

Hydrolink Online (www.serwer.bmeters.pl) 

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Dziękuję, rozumiem

Newsletter BMETERS

Aktualności, promocje, szkolenia i wydarzenia. Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj przydatne informacje z ostatniej chwili.
Podanie adresu e-mail oznacza
akceptację Regulaminu.

Dziękujemy! Twój adres e-mail został dodany do naszej bazy.