Misja i wartości

Misja firmy

Szczególną uwagę zwracamy na potrzeby naszych Klientów, dbając o rzeczową i dobrą komunikację oraz wzajemne zaufanie. Ważna jest dla nas elastyczność we współpracy, szybka realizacja oraz jakość dostarczanych rozwiązań.

 

Ciągły rozwój

Duży nacisk kładziemy również na rozwój obszarów w których działamy, dlatego stawiamy na innowacyjne rozwiązania. Nowe pomysły w doskonaleniu urządzeń opracowuje nasz dział badawczo-rozwojowy. Skupiamy się na przyszłych możliwościach technologicznych i staramy się je Państwu przybliżyć.

 

Siła zespołu

Pasja, doświadczenie i wiedza pomagają rozwinąć firmę. Jednak to odpowiedni ludzie tworzą jej najwyższą wartość i gwarantują sukces. Umiejętności i zaangażowanie naszych pracowników są źródłem pomyślnej realizacji strategii firmy. Rozwój technologiczny oparty na wspólnym działaniu sprawił, że dziś jesteśmy jednym z największych producentów urządzeń pomiarowych w Polsce oraz w Europie.

 

Troska o środowisko

Wierzymy, że każdy może uczestniczyć w ochronie środowiska poprzez codziennie, proste czynności służące oszczędzaniu wody czy energii elektrycznej. Dlatego dokładamy wszelkich starań do produkcji precyzyjnych urządzeń pomiarowych, które zapewniają rozsądne zużycie mediów, a tym samym – przyczyniają się do dbania o środowisko i jego ochronę.

 

Szybka realizacja

Dbamy o każdy szczegół, ponieważ wiemy jak ważna jest terminowość w rozwoju firmy. Nasze produkty dostarczane są szybko i sprawnie na terenie całego kraju. Dzięki rozbudowanej sieci handlowej i autoryzowanym dystrybutorom, produkty BMETERS docierają do Państwa w 24 godziny od terminu zamówienia. Zawsze na czas, skutecznie i kompleksowo.

 

Szeroki zasięg

Nasze produkty dostępne są w największych sieciach dystrybucyjnych kraju. Spółdzielnie oraz wspólnoty mieszkaniowe, a także przedsiębiorstwa wodociągowe oraz zarządcy nieruchomości mają zapewnione wsparcie  i kompetentne doradztwo przedstawicieli regionalnych. Systematycznie podnosimy również jakość usług posprzedażowych i wspomagających.
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Dziękuję, rozumiem

Newsletter BMETERS

Aktualności, promocje, szkolenia i wydarzenia. Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj przydatne informacje z ostatniej chwili.
Podanie adresu e-mail oznacza
akceptację Regulaminu.

Dziękujemy! Twój adres e-mail został dodany do naszej bazy.