Oprogramowanie rozliczeniowe

BMETERS Centrum Rozliczeniowe Sp. z o. o. posiada autorski system rozliczeń ciepła i wody, który może być dostosowywany do indywidualnych potrzeb Administratorów.


Przez wiele lat rozwijaliśmy swoje programy rozliczeniowe, poprawialiśmy ich funkcjonalność i tworzyliśmy nowe wersje. Ważny jest dla nas rozwój obszarów w których działamy, dlatego stawiamy na innowacyjne rozwiązania, a dzieki temu, że posiadamy własny dział programistyczny, możemy znacznie skrócić czas modyfikacji istniejącego oprogramowania i produkcji nowego.

Opracowaliśmy nowy system rozliczeniowy, rozszerzony o wiele możliwości. HydroCalc to program oparty na nowoczesnej platformie programistycznej Microsoft.NET i bazie danych Microsoft SQL Server, która pozwala na sprawne dokonywanie rozliczeń ciepła i wody z uwzględnieniem potrzeb poszczególnych Administratorów.

HydroCalc pozwala na rozliczanie ciepła według wskazań, powierzchni, części wspólnej i komfortu cieplnego w dowolnych proporcjach i konfiguracjach wymienionych składników. Możliwe jest używanie kilku rodzajów stawek ryczałtowych w rozliczeniu jednego węzła. Wszystko to odbywa się przez kilka kliknięć myszką. Analogicznie praca z programem wygląda w przypadku rozliczania wody. Program nalicza zużycie wody w systemie ciągłym z uwzględnieniem wymian poszczególnych wodomierzy, rozlicza koszt podgrzania wody oraz pozwala rozliczać straty według różnych kryteriów (np. odwrotnie proporcjonalnie do zużycia).

Oprogramowanie to ściśle współpracuje z pozostałymi elementami naszego systemu, takimi jak np. HydroLink i HydroClima, czyli oprogramowaniem do ustalania parametrów pracy oraz odczytu radiowego wodomierzy i podzielników ciepła. 

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Dziękuję, rozumiem

Newsletter BMETERS

Aktualności, promocje, szkolenia i wydarzenia. Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj przydatne informacje z ostatniej chwili.
Podanie adresu e-mail oznacza
akceptację Regulaminu.

Dziękujemy! Twój adres e-mail został dodany do naszej bazy.