Podzielniki ciepła i kosztów ogrzewania

Podzielniki kosztów ogrzewania HYDROCLIMA projektowane i produkowane są w Polsce, dzięki czemu od podstaw zostały dostosowane do warunków polskiego budownictwa mieszkaniowego. Nasze urządzenia oprócz zliczania jednostek, umożliwiają rejestrację średniej temperatury otoczenia oraz rejestrację przedziałów temperatur grzejnika i otoczenia w czterech różnych zakresach. Przeznaczone są do montażu na wszystkich typach grzejników.


podzielnik kosztów ogrzewania - HydroClima RFM

HydroClima RFM
podzielnik kosztów ogrzewania - HydroClima OMS

HydroClima OMS

podzielnik kosztów ogrzewania - HydroClima EXT

HydroClima EXT

podzielniki ciepła - RFM-AMB

RFM-AMB
   

 

Podzielniki kosztów ogrzewania (popularnie określane jako podzielniki ciepła) to urządzenia montowane na grzejnikach centralnego ogrzewania, służące do podziału kosztów zużycia ciepła w budynku na poszczególnych użytkowników.

Nasze innowacyjne podzielniki jako jedyne w kraju otrzymały Rekomendację Techniczną od Instytutu Techniki Budowlanej co oznacza, że obecnie są najdokładniej przebadanymi podzielnikami na polskim rynku. Rekomendacja Techniczna od Państwowej Jednostki Badawczej została przyznana podzielnikowi HYDROCLIMA–RFM wraz z systemem rozliczania kosztów ogrzewania opracowanym przez BMETERS.

Podzielniki z serii Hydroclima

Model HYDROCLIMA-RFM poza złączem optycznym wyposażony został w moduł odczytu radiowego, co umożliwia zdalny odczyt wskazań przez system HYDROLINK. Oba modele wyposażone zostały w dwa precyzyjne czujniki, mierzące temperaturę otoczenia oraz powierzchnię grzejnika.

Podzielnik HYDROCLIMA-OMS charakteryzuje się transmisją radiową realizowaną zgodnie z otwartym standardem komunikacji radiowej pomiędzy urządzeniami – OMS (Open Metering System). System ten integruje urządzenia wykorzystywane do opomiarowania mediów (ciepło, woda, elektryczność, gaz) w jeden system radiowy. Przeznaczony jest do współpracy z koncentratorami danych w celu prezentacji odczytów na stronie WWW.

Ponadto w naszej ofercie znajduje się podzielnik HYDROCLIMA-EXT z zewnętrznym czujnikiem temperatury grzejnika, idealny do grzejników zabudowanych lub niektórych typów grzejników konwektorowych. Zapewniamy również gamę produktów dodatkowych, które uzupełniają ofertę podzielników o akcesoria ułatwiające montaż i gromadzenie danych z odczytu.

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Dziękuję, rozumiem

Newsletter BMETERS

Aktualności, promocje, szkolenia i wydarzenia. Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj przydatne informacje z ostatniej chwili.
Podanie adresu e-mail oznacza
akceptację Regulaminu.

Dziękujemy! Twój adres e-mail został dodany do naszej bazy.