GMB-I

GMB-I Wodomierz wielostrumieniowy, mokrobieżny. Produkowany w wersji do wody zimnej (50ºC) w średnicach 15 – 50mm (1/2” – 2”). Mechaniczne sprzęgło wodomierza powoduje całkowitą odporność na wpływ pola magnetycznego. Zatwierdzony i oferowany w klasie R100-H.


Produkt pod indywidualne zapytanie

  • średnica nominalna: DN15-50
  • klasa R100-H
  • zimna woda 50°C
  • transmisja mechaniczna
  • odporny na pole magnetyczne
  • mokrobieżny

Wodomierz wielostrumieniowy, mokrobieżny wyposażony w klapkę zabezpieczającą przed dostępem światła oraz uszkodzeniem, z charakterystycznym mechanizmem liczydła zanurzonym w wodzie. Przeznaczony jest do montażu w obiektach o zróżnicowanym poborze wody.

Dzięki zastosowanej w wodomierzu konstrukcji, transmisja mechaniczna zapewnia wysoką dokładność pomiaru oraz całkowitą obojętność na działanie pola magnetycznego. Dzięki temu, że strumień wpływający do urządzenia rozdziela się na mniejsze strumienie, uzyskujemy równomierne obciążenie łopatek wirnikia.

Wodomierz produkowany jest w klasie dokładności R100, w wersji do wody zimnej (50°C) w średnicach 1⁄2’’ do 2’’. Model GMB zgodnie z Atestem Higienicznym jest dopuszczony do pomiaru zużycia wody przeznaczonej do spożycia.

Typowa krzywa błędów wirnika wodomierza Krzywe strat ciśnie

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Dziękuję, rozumiem

Newsletter BMETERS

Aktualności, promocje, szkolenia i wydarzenia. Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj przydatne informacje z ostatniej chwili.
Podanie adresu e-mail oznacza
akceptację Regulaminu.

Dziękujemy! Twój adres e-mail został dodany do naszej bazy.