GMDM-I

GMDM-I Wodomierz wielostrumieniowy, suchobieżny. Produkowany w wersji do wody ciepłej (90 ºC) i zimnej (50ºC) zgodnie z normą MID w klasie R100-H R50-V w średnicach 15 – 50mm (1/2” – 2”). Nasze wodomierze wielostrumieniowe suchobieżne mają gwarantowaną długą trwałość i precyzję działania.


  • średnica nominalna: DN15-50
  • klasa R100-H i R50-V  wg MID; ciepła woda 90°C i zimna woda 50°C
  • transmisja magnetyczna

Wodomierz wielostrumieniowy, suchobieżny, wyposażony w klapkę chroniącą liczydło. Przeznaczony jest do montażu w obiektach o zróżnicowanym poborze wody. Napędzany za pośrednictwem wzmocnionego czteropolowego sprzęgła magnetycznego, które eliminuje jego zerwanie oraz poślizg.

Zwiększona dokładność pomiaru wodomierza, wynika z jego konstrukcji. Dzięki temu, że strumień wpływający do urządzenia rozdziela się na mniejsze strumienie, uzyskujemy równomierne obciążenie łopatek wirnikia.

Wodomierz produkowany jest według przepisów MID o zakresie pomiarowym R100-H i R50-V do wody ciepłej (90°C) i wody zimnej (50°C), w średnicach 1⁄2’’ do 2’’. Wodomierze GMDM-I wyposażony jest w pierścień antymagnetyczny. Model GMDM-I zgodnie z Atestem Higienicznym jest dopuszczony do pomiaru zużycia wody przeznaczonej do spożycia.

Wodomierz przystosowany do:

  • montażu modułu radiowego WMBUS
  • montażu modułu MBUS
  • montażu nadajnika impulsów
Pozycje montażu

Krzywe strat ciśnień Typowa krzywa błędów wirnika wodomierza 

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Dziękuję, rozumiem

Newsletter BMETERS

Aktualności, promocje, szkolenia i wydarzenia. Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj przydatne informacje z ostatniej chwili.
Podanie adresu e-mail oznacza
akceptację Regulaminu.

Dziękujemy! Twój adres e-mail został dodany do naszej bazy.