Oprogramowanie

Korzystając z programów do zdalnego odczytu BMETERS administratorzy budynków mieszkalnych mogą samodzielnie odczytywać wskazania wodomierzy, ciepłomierzy i podzielników kosztów ogrzewania, konfigurować urządzenia i rozliczać koszty w oparciu o pozyskane dane o zużyciu mediów.Hydrolink Ciepłomierze

Hydrolink Wodomierze

Hydrolink Podzielniki

Sterowniki

Hydrolink Mobile

Hydrolink DataBox

Hydrolink Konfigurator Koncentratorów

 

HydroCalc

Aplikacja IWM Config

 

Oprogramowanie BMETERS jest proste w obsłudze i niezawodnie, a wszystkie programy wchodzące w skład systemu współpracują ze sobą. Dzięki temu zarządca uzyskuje pełną kontrolę nad administrowaną nieruchomością. System opomiarowania i rozliczeń oznacza oszczędność pieniędzy i czasu oraz samowystarczalność i wygodę.

Pełne wsparcie techniczne w całym okresie użytkowania, wieloletnia gwarancja na urządzenia pomiarowe i bezpłatne aktualizacje oprogramowania czynią z wdrożenia systemu opomiarowania i rozliczeń mediów ekonomiczną inwestycją na lata.

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Dziękuję, rozumiem

Newsletter BMETERS

Aktualności, promocje, szkolenia i wydarzenia. Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj przydatne informacje z ostatniej chwili.
Podanie adresu e-mail oznacza
akceptację Regulaminu.

Dziękujemy! Twój adres e-mail został dodany do naszej bazy.