Wodomierze i liczniki wody

Nasze wodomierze projektujemy pod kątem zastosowania w mieszkaniach, domach, budownictwie wielolokalowym oraz w przemyśle. Oferujemy wodomierze suchobieżne, jednostrumieniowe, wielostrumieniowe oraz śrubowe i irygacyjne. Liczniki wody dostępne są w wielu modelach i wersjach, również przystosowanych do systemu zdalnego odczytu, co umożliwia dobór odpowiedniego wodomierza do każdego typu instalacji i potrzeb inkasenta.Wodomierze
jednostrumieniowe
suchobieżne

Wodomierze
wielostrumieniowe
suchoobieżne

Wodomierze
śrubowe

wodomierze irygacyjne - liczniki wody


Liczniki wody

 


 

 

Wodomierze są podstawowymi urządzeniami opomiarowania zużycia wody. Ich precyzja obliczeniowa, niezawodność oraz celny dobór stanowią podstawę prawidłowych rozliczeń. Wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom i oferujemy szeroki wybór wodomierzy mechanicznych. W naszej ofercie znajdują się zarówno modele mokrobieżne, jak i wysokiej klasy urządzenia suchobieżne, wyposażone we wzmocnione cztero-polowe sprzęgło magnetyczne.

System Hydrolink

Oferujemy również system odczytu i ewidencji poboru wody HYDROLINK, którym objęte są instalacje oparte na wodomierzach suchobieżnych typu GSD8-RFM oraz GMDX-RFM. Rozwiązanie to umożliwia radiową bądź przewodową transmisję danych ze wszystkich wodomierzy w jednym czasie, bez angażowania użytkownika. Dzięki temu inkasent oszczędza czas i całkowicie omija problem zamkniętych mieszkań, domów oraz trudnodostępnych miejsc.

Ponadto oferujemy Państwu zestaw akcesoriów i produktów dodatkowych, które uzupełniają ofertę liczników wody ułatwiając ich instalację i rozszerzając funkcjonalność.

Obecnie co trzeci wodomierz sprzedawany w Polsce, to wodomierz firmy BMETERS. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do kontaktu z nami.

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Dziękuję, rozumiem

Newsletter BMETERS

Aktualności, promocje, szkolenia i wydarzenia. Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj przydatne informacje z ostatniej chwili.
Podanie adresu e-mail oznacza
akceptację Regulaminu.

Dziękujemy! Twój adres e-mail został dodany do naszej bazy.