Aplikacja Hydrolink Mobile - odczyt danych na urządzeniach mobilnych

Aplikacja Hydrolink Mobile – odczyt danych na urządzeniach mobilnych


Aplikacja Hydrolink Mobile jest dostępna od pewnego czasu i cieszy się dużym uznaniem naszych klientów. Jest to wszechstronne narzędzie, które umożliwia zbieranie danych z modułów radiowych na różnych urządzeniach produkowanych przez BMETERS. Zwracamy również uwagę na nową, ulepszoną wersję instrukcji obsługi, która została udostępniona do pobrania ze strony w formie pliku PDF.

Aplikacja Hydrolink Mobile oferuje wiele przydatnych funkcji, takich jak prosta organizacja danych, elastyczny eksport, spersonalizowane wyświetlanie informacji oraz monitoring na mapie, co pozwala na błyskawiczną reakcję na ewentualne nieprawidłowości.

Jesteśmy przekonani, że nowa wersja instrukcji obsługi znacznie ułatwi korzystanie z aplikacji i pozwoli jeszcze lepiej wykorzystać jej potencjał. Instrukcję można pobrać w formie pliku PDF na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do korzystania z aplikacji Hydrolink Mobile.Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Dziękuję, rozumiem

Newsletter BMETERS

Aktualności, promocje, szkolenia i wydarzenia. Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj przydatne informacje z ostatniej chwili.
Podanie adresu e-mail oznacza
akceptację Regulaminu.

Dziękujemy! Twój adres e-mail został dodany do naszej bazy.