Nowoczesny odbiornik RFM-RBT2: łatwe pozyskiwanie danych odczytowych

Odbiornik Wireless M-Bus RFM-RBT2 produkowany przez BMETERS to nowoczesne urządzenie umożliwiające odczyt danych z różnych liczników i czujników zgodnie ze standardem WMBUS.


Odbiornik Wireless M-Bus RFM-RBT2 produkowany przez BMETERS to nowoczesne urządzenie umożliwiające odczyt danych z różnych liczników i czujników zgodnie ze standardem WMBUS. Dzięki wbudowanej funkcji Bluetooth i darmowej aplikacji mobilnej, użytkownicy mogą łatwo i szybko uzyskać dostęp do tych danych na swoich urządzeniach mobilnych.

Odbiornik Wireless M-Bus RFM-RBT2 jest urządzeniem przeznaczonym do zbierania danych odczytowych przesyłanych urządzenia radiowe, takie jak wodomierze, ciepłomierze, podzielniki kosztów ogrzewania oraz czujniki temperatury, zgodnie ze standardem WMBUS. Następnie odbiornik przekazuje te dane do urządzeń mobilnych z systemem Android przy użyciu technologii Bluetooth.

Dzięki bezpłatnej aplikacji BMETERS Hydrolink Mobile, dostępnej w sklepie Google Play, użytkownicy mogą wygodnie i szybko wyświetlać oraz pobierać dane odczytowe indywidualnych użytkowników. Aplikacja umożliwia również zapisywanie tych danych bezpośrednio na urządzeniu odczytowym lub eksportowanie ich do zewnętrznego oprogramowania.

Odbiornik RFM-RBT2 ma kompaktowe wymiary (70 x 115 x 25 mm) i wagę wynoszącą 300 g, co czyni go przenośnym i łatwym w obsłudze. Posiada wbudowany akumulator LiPo o pojemności 3300 mAh, który zapewnia do dwóch dni ciągłej pracy. Czas ładowania pełnego akumulatora wynosi maksymalnie 6 godzin, a liczba cykli ładowania wynosi maksymalnie 500.

Odbiornik RFM-RBT2 posiada również funkcje zabezpieczenia IP54, co oznacza, że jest odporny na kurz i zachlapania. Jest wyposażony w antenę wM-Bus, która może być zintegrowana lub zewnętrzna (za pomocą złącza SMA).

Pod względem technicznym odbiornik RFM-RBT2 obsługuje standard wM-Bus EN13757-4, a częstotliwość odbioru wynosi 868 MHz (w optymalnych warunkach środowiskowych). Zasięg sygnału wM-Bus może sięgać do 300 metrów w otwartej przestrzeni. Odbiornik jest również wyposażony w port USB typu C do ładowania baterii oraz spełnia specyfikację Bluetooth 5.1 Class 2. Jest kompatybilny z urządzeniami z systemem Android w wersji 5 i wyświetlaczem o przekątnej minimum 4,3 cala.

Odbiornik Wireless M-Bus RFM-RBT2 firmy BMETERS jest wydajnym urządzeniem umożliwiającym pozyskiwanie i przesyłanie danych odczytowych zgodnie ze standardem WMBUS. Dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth i darmowej aplikacji mobilnej, użytkownicy mogą łatwo monitorować i zarządzać danymi odczytowymi na swoich urządzeniach z systemem Android. Kompaktowy design, trwała bateria, szeroki zasięg sygnału i funkcje zabezpieczenia sprawiają, że odbiornik RFM-RBT2 jest praktycznym narzędziem dla profesjonalistów zajmujących się odczytem i analizą danych dotyczących zużycia mediów.

Zdjęcia

Pliki do pobrania

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Dziękuję, rozumiem

Newsletter BMETERS

Aktualności, promocje, szkolenia i wydarzenia. Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj przydatne informacje z ostatniej chwili.
Podanie adresu e-mail oznacza
akceptację Regulaminu.

Dziękujemy! Twój adres e-mail został dodany do naszej bazy.