Bmeters Hydrolink Online: Kompleksowe rozwiązanie do zarządzania zużyciem wody i ciepła

Ponieważ coraz więcej właścicieli budynków i najemców jest świadomych swojego zużycia energii, portale internetowe, które pozwalają klientom monitorować i zarządzać swoim zużyciem energii, stają się coraz ważniejsze.


Bmeters Hydrolink Online Portal jest potężną platformą, która umożliwia użytkownikom monitorowanie i zarządzanie zużyciem energii z łatwością. Dzięki wielu funkcjom, portal ten zapewnia kompleksowe rozwiązanie do zarządzania zużyciem wody i ciepła oraz samymi urządzeniami pomiarowymi, co czyni go niezbędnym narzędziem dla właścicieli budynków, najemców i zarządców nieruchomości.

Bmeters Hydrolink Online to oparta na chmurze platforma, która pozwala użytkownikom śledzić bieżące zużycie wody i ciepła. Portal oferuje różne funkcje, w tym monitorowanie zużycia energii, analizę odczytów w formie graficznej, dostęp do danych historycznych, administrowanie zasobami czy kontrolę stanu urządzeń poprzez sygnalizację alarmów jak wyciek wody, przyłożenie magnesu, demontaż itp. Dzięki tej platformie użytkownicy mogą łatwo śledzić swoje wzorce zużycia wody i ciepła i identyfikować obszary, w których mogą oszczędzać i redukować koszty.

Dane z liczników prezentowane na portalu mogą pochodzić zarówno ze stacjonarnych systemów odczytu urządzeń opartych na koncentratorach danych, jak również z odczytów inkasenckich wykonywanych w dowolnym czasie za pomocą aplikacji odczytowych Bmeters. W przypadku korzystania z koncentratorów dane trafiają na portal raz dziennie.

Bądź na bieżąco, oszczędzaj pieniądze - skorzystaj z naszego portalu do zarządzania zużyciem wody i ciepła

Jedną z podstawowych funkcji portalu Hydrolink Online jest monitorowanie bieżącego zużycia mediów. Użytkownicy mogą przeglądać odczyty dotyczące wody i ciepła w dowolnym momencie i z dowolnego okresu. Pozwala im to na analizę i wprowadzanie zmian w sposobie wykorzystania mediów w celu optymalizacji kosztów zużycia. Platforma zapewnia szczegółowy wgląd w historię zużycia wody i ciepła, takie jak okresy szczytowego zużycia lub okresy, w których zużycie mediów jest wysokie na tle innych najemców lub własnych dotychczasowych przyzwyczajeń. Umożliwia również porównanie własnego zużycia ze średnią budynku lub średnią lokalu. Szczegółowe analizy danych dostępne są z ostatnich 2 lat.

Portal daje użytkownikom możliwość zauważenie usterek i nieprawidłowości w działaniu instalacji lub urządzeń i w ten sposób pozwala przyspieszyć proces serwisu w celu doprowadzenia ich do pełnej funkcjonalności. Platforma zapewnia przyjazdy dla użytkownika interfejs pozwalający obserwować zarejestrowane alarmy z wodomierzy, ciepłomierzy i podzielników kosztów ogrzewania i prezentować je na dowolnie wybrany okres czasu. Pozwala to dokładnie prześledzić początek i koniec niepożądanego zdarzenia (np. wyciek wody zarejestrowany przez wodomierz lub spadek temperatury otoczenia poniżej 16 stopni w lokalu mieszkalnym). Dzięki temu użytkownicy portalu mogą oszczędzać lub eliminować ryzyko poniesienia nieplanowanych kosztów. W przypadku zarządców mają oni szansę na szybszą reakcję w celu eliminacji tych zdarzeń, które mogą wpływać negatywnie na sprawiedliwy podział kosztów zużycia wody i ciepła.

Monitoruj i optymalizuj zużycie wody i ciepła z łatwością

Zarządcy, spółdzielnie mieszkaniowe i inne przedsiębiorstwa, które rozliczają koszty zużycia, dzięki korzystaniu z portalu mogą z łatwością udostępniać mieszkańcom informacje o zużyciu wody i ciepła, stanie liczników i ewentualnych alarmach i zdarzeniach. W prosty sposób są w stanie spełniać wymagania przepisów prawa energetycznego. Mogą zdecydować się na nadanie dostępu do portalu lokatorom lub samodzielnie udostępniać dane w dowolny sposób korzystając z konfigurowalnego eksportu danych odczytowych. Format pliku eksportu jak i jego zawartość mogą być dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. To skraca czas i niweluje problemy także przy imporcie danych odczytowych do programów rozliczeniowych.

Bmeters Hydrolink Online Portal to kompleksowe rozwiązanie do monitorowania zużycia wody i ciepła. Dzięki przyjaznemu interfejsowi i rozbudowanym funkcjom, platforma ta jest niezbędnym narzędziem dla właścicieli budynków, najemców i zarządców nieruchomości, którzy chcą zoptymalizować wykorzystanie wody i ciepła i zmniejszyć koszty.

Zdjęcia

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Dziękuję, rozumiem

Newsletter BMETERS

Aktualności, promocje, szkolenia i wydarzenia. Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj przydatne informacje z ostatniej chwili.
Podanie adresu e-mail oznacza
akceptację Regulaminu.

Dziękujemy! Twój adres e-mail został dodany do naszej bazy.