Nowy Moduł Przewodowy IR-MB-PULSE do Ciepłomierza Hydrocal-M4

Nowy Moduł Przewodowy IR-MB-PULSE do Ciepłomierza Hydrocal-M4.


Moduł przewodowy IR-MB-PULSE przeznaczony do współpracy z ciepłomierzem Hydrocal-M4 umożliwia podłączenie aż dwóch wejść impulsowych oraz komunikację przewodową M-Bus, zapewniając niezrównaną elastyczność i wygodę w odczycie zużycia mediów.

Za pomocą modułu IR-MB-PULSE możesz bezproblemowo podłączyć liczniki wody, ciepła, gazu i energii elektrycznej wyposażone w nadajnik impulsów typu REED lub Otwarty Kolektor. Wszystkie informacje związane z ciepłomierzem Hydrocal-M4 i podłączonymi licznikami są przesyłane na jednym adresie M-Bus, dzięki czemu masz łatwy dostęp do wszystkich danych dotyczących Twojego zużycia.

Nasz moduł został zaprojektowany z myślą o prostocie obsługi. Wszystkie parametry modułu można łatwo skonfigurować za pomocą bezpłatnej aplikacji Android Bmetering NFC Config. Po prostu sparuj moduł z urządzeniem Hydrocal-M4 za pomocą NFC i dostosuj go do swoich indywidualnych potrzeb.

Niezawodność i precyzja to nasze priorytety. Moduł IR-MB-PULSE jest kompatybilny z ciepłomierzem Hydrocal-M4. Zasilany jest baterią litową o żywotności aż 10 lat*, co gwarantuje długotrwałą pracę bez konieczności częstych wymian.

Specyfikacja techniczna IR-MB-PULSE:

  • Temperatura pracy: od 1°C do +55°C
  • Protokół transmisji danych: M-Bus EN13757-2/3, 2400 bps
  • Protokół komunikacji: IR - odświeżanie co 30 min
  • Zasilanie z sieci M-Bus: min. 24V - max. 42V
  • Interwał zapytań M-Bus: nie częściej niż co 15 minut
  • Czułość pomiaru: od 0,001 do 10.000 x/impuls
  • Jednostki: kWh, MWh, MJ, GJ, m3, inne
  • Częstotliwość próbkowania impulsu: 10 Hz (domyślnie) lub 25 Hz
  • Długość przewodów: 1,5 metra, 5 żył

Jesteśmy przekonani, że nasz moduł przewodowy IR-MB-PULSE to idealne rozwiązanie dla Twoich potrzeb. Dzięki niemu będziesz miał pełną kontrolę nad zużyciem mediów, co pozwoli Ci zoptymalizować koszty i świadomie zarządzać energią. Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielami handlowymi w celu uzyskania dodatkowych informacji na temat modułu IR-MB-PULSE oraz ciepłomierza Hydrocal-M4.

Pliki do pobrania

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Dziękuję, rozumiem

Newsletter BMETERS

Aktualności, promocje, szkolenia i wydarzenia. Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj przydatne informacje z ostatniej chwili.
Podanie adresu e-mail oznacza
akceptację Regulaminu.

Dziękujemy! Twój adres e-mail został dodany do naszej bazy.