Zdalny odczyt

Najczęściej zadawane pytania dotyczące zdalnego odczytu.


1.       Jak aktywować programy do zdalnego odczytu.

Należy przesłać na email prośbę o wygenerowanie klucza aktywacyjnego z podaniem klucza id wyświetlającego się po uruchomieniu programu z załączonym zdjęciem/scanem faktury zakupu licencji do programu.

 2.      Dlaczego program nie widzi odbiornika radiowego?

Należy sprawdzić czy zostały zainstalowane sterowniki (starsze systemy operacyjne niż WINDOWS 10), wpiąć odbiornik do innego portu USB i sprawdzić w menadżerze urządzeń do którego COM odbiornik został przypisany i taki też wybrać w programie z rozwijanej listy. Sprawdzić czy złączę USB od odbiornika nie jest wyłamane.  

 3.      Dlaczego podczas odczytów w niektórych wodomierzach pojawia się komunikat „złe hasło” ?

Należy zaktualizować program do najnowszej wersji poprzez włączenie programy gdy komputer jest podłączony do Internetu i zgodę na aktualizację programu. Jeżeli program nie prosi o aktualizację należy pobrać najnowszą wersję z naszej strony.

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Dziękuję, rozumiem

Newsletter BMETERS

Aktualności, promocje, szkolenia i wydarzenia. Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj przydatne informacje z ostatniej chwili.
Podanie adresu e-mail oznacza
akceptację Regulaminu.

Dziękujemy! Twój adres e-mail został dodany do naszej bazy.